Stránky věnované čtyřnohým kamarádům.

Alánek
*1.7.2004 - 27.6.2015
Alánek byl můj první Hovawart, kterého jsem dostala od mé sestry. Hned na první pohled si mě získal. Z houfu štěňátek byl jediný, který za mnou neustále chodil. Po dlouhém přemlouvání doma a za podpory mojí babičky se stal mým životním psem.
Velmi miloval vodu. Jít s ním k vodě bylo potěšením, mohla jsem si sednout na lavičku a dívat se, jak plave a to i bez toho,že bych mu házela klacíky. Na naší společné dovolené na Slovensku doplaval až doprostřed Liptovské Mary. Kdyby se na něj tenkrát na šlapadlech nejeli podívat zvědaví turisté, tak  věřím tomu, že by ji přeplaval celou. Miloval dlouhé procházky. Na dovolené jezdil všude se mnou a o ostatní psy nejevil zájem. Dokonce ani háravé feny mu na procházce nic neříkaly. Byl to parťák do nepohody. 
Bohužel v lednu 2015 dostal torzo žaludku a byl čtyřikrát operován. Naštěstí měl silné srdce a veškeré operace zvládl. Sestřičky o něm v nemocnici říkaly, že je to velký bojovník. Bohužel, jak byl ještě oslaben po všech těch operacích, tak dostal boreliózu a co čert nechtěl, tak si zlomil nohu. Ve zlomené noze se ukázalo, že měl rakovinu. A tak i přes velkou naší snahu a jeho sílu být s námi tady co nejdéle, jsme ho museli dne 27.6.2015 nechat uspat. Můžu Vám říct, že to bylo to nejtěžší rozhodnutí, které jsem musela do dnešního dne udělat. 
Ájo, navždy zůstaneš v mém srdci, byl jsi prostě pan PES. 


 
Alanek - 9 let

Alanek - 9 let

Alanek - 9 let
Alánek

Alánek

Ája a Ari

Ája a Ari

Ája a Ari
Hrátky Ája a Ar

Hrátky Ája a Ar

Hrátky Ája a Ari
Bekča
*28.11.1998 - 15.10.2014
Bekča byl můj první pejsek. Byl to kříženec, čeho všeho, to sama nevím. :-) Bekču mi dovezla moje sestra z Brna. Do dneška si pamatuji, jak mi tu kuličku chlupů dala do peřin. Byla velmi temperamentní a inteligentní. Škoda, že jsem neměla příležitost s ní dělat psí tance. Byla pro ně, jako stvořená. Milovala děti. Na stará kolena se sama přestěhovala k mojí sestře, která měla dvouletou holčičku. Bekča jí opatrovala, jako oko v hlavě. Pořád mi zní v hlavě historka, kterou mi vyprávěla moje sestra. Běkču měla doma a moje neteř si s ní hrála. Po příliš dlouhém a nápadném tichu zavolala sestra na svoji holčičku:" co tam děláš? a ta odpověděla: "stříhám". Tak se tam šla podívat a zhrozila se, když uviděla svoji holčičku, jak sedí na zemi a stříhá Beky. Vypadala hrozně, chlupy měla samý zub. Určitě jí neteř několikrát střihla, ale Beky byla ráda, že je s ní, tak trpělivě držela. V 15 letech dostala mozkovou příhodu, přišla o zrak a sluch,který jí sloužil jen z 20%. Kdyby jste jí viděli, tak by jste na ni vůbec nic nepoznali. Naučila se s tím žít. 
Bohužel dne 15.10.2014 navždy odešla a už se nikdy nevrátila. 
Bekča

Bekča

Bekča
Beky, Ája, Ari

Beky, Ája, Ari

Beky, Ája, Ari
Odkazy
Na stránkách www.zkrajevlka.cz najdete informace o Argoškově setře Anima Bensi Lady Marion, která je u mojí sestry. :-)
argo-lady-marion.jpg
O nás
Vítáme Vás na našich webových stránkách. Najdete zde informace nejen o našich psech, potomcích po našich psech, ale i o dalších aktivitách - ať už to jsou výstavy, výcvikové nebo jiné akce, kterých se účastníme.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one